TakYes Szkoła Języków Obcych

Czas na kurs języka polskiego online

Polski dla obcokrajowców

Przyjeżdżasz do Polski na stałe, chcesz tu studiować, współpracujesz z polskimi kontrahentami, a może interesujesz się kulturą naszego kraju? Zapraszamy na lekcje polskiego dla obcokrajowców. Ofertę adresujemy do studentów na różnym poziomie zaawansowania językowego. Zajęcia prowadzimy zarówno dla osób dopiero rozpoczynających naukę, jak i dla tych z was, którzy chcą doskonalić swoją znajomość polskiego.

Polski dla obcokrajowców – lekcje indywidualne

Pierwszą z form nauki polskiego są kursy online w niewielkiej grupie. To doskonała okazja nie tylko do poznania języka, ale także polskiej kultury. Zajęcia prowadzimy w oparciu o nowoczesne podręczniki, kształtujące wszystkie niezbędne umiejętności, aby sprawnie posługiwać się językiem polskim.

Angażujemy kursantów w gry i zabawy, które ułatwią przyswajanie polskiej gramatyki i słownictwa.

Uczymy zarówno wersji oficjalnej polskiego, jak i potocznej, wykorzystywanej podczas codziennych rozmów.

Zapraszamy do naszej szkoły. Wybierz kurs grupowy online lub lekcje indywidualne. Zajęcia prowadzimy metodą komunikacyjną, po polsku, dzięki czemu szybko zaczniesz mówić w naszym języku. Lektorzy posługują się także językiem angielskim. Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres: szkola@takyes.edu.pl, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o ofercie kursów oraz lekcji indywidualnych lub wypełnisz formularz zamieszczony poniżej:


Chat Here
Send via WhatsApp